zajazd-budynek -Witaj w Zajeździe pod Niedźwiedziem w Dębskiej Kuźni, niedaleko Opola. Dobrze wybrałeś. Tu wypoczniesz oraz zjesz smaczne i zdrowe dania regionalne. Zobacz naszą galerię zdjęć.

Wszystkie potrawy przyrządzamy na bieżąco z naturalnych składników. W naszej kuchni nie znajdziesz żadnych sztucznych dodatków czy polepszaczy smaku. Owoce, warzywa, świeże mięsa, pieprz, sól, polskie zioła – to baza w naszej kuchni. Szczycimy się autorskimi marynatami, peklowaną wołowiną, wyjątkowymi roladami czy szaszłykami, aromatycznymi sosami, własnoręcznie przygotowanymi makaronami czy lanym ciastem. Na mniej głodnych lub chcących przekąsić coś lekkiego a zarazem pożywnego – czekają świeże sałaty. Sprawdź sam nasze menu.

fot. Danuta Bator, archiwum rodzinne

Pod Niedźwiedziem wiemy też jak ugasić pragnienie. Spróbujcie naszego regionalnego piwa lub drinków o prawdziwie niedźwiedzim temperamencie.

Zajazd pod Niedźwiedziem otworzył swoje podwoje w 1975 r. Był to czas, gdy w całej Polsce pojawiały się podobne budynki. Ten w Dębskiej Kuźni szybko zaskarbił sobie serca i podniebienia tysięcy klientów. Po trudniejszej pierwszej dekadzie XXI wieku Zajazd pod Niedźwiedziem znalazł nowego właściciela. W 2014 r. po remoncie, modernizacji kuchni, pokoi hotelowych oraz sali na 100 osób (organizujemy wesela, chrzty, komunie i inne imprezy okolicznościowe), nastąpiło wielkie otwarcie z nowym, regionalnym, aromatycznym menu.

Zajazd Pod Niedzwiedziem w latach 70

fot. mar, serwis fotopolska.eu

Wraca do nas wielu gości pamiętających wczesne lata zajazdu. Cieszy nas, gdy dziś mówią, że tak smacznie i przytulnie nie było tu nigdy. Liczymy, że również Ty polubisz „niedźwiadka” i będziesz naszym stałym gościem.

Pamiętaj, że po smacznym obiedzie lub kolacji możesz zrelaksować się w wygodnym fotelu przy kominku, a gdy jest ciepło na dworze, rozłożyć koc (zapytaj o niego kelnera) na trawniku lub pospacerować leśnymi ścieżkami wokół Zajadu. A jeśli wyruszasz już w drogę to z pewnością będziesz o nas pamiętać. Szerokiej drogi. Ugościmy Cię zapewne jeszcze nie raz. Do zobaczenia.